Co je IMS

Vzpomeňte si, kdy  jste se naposledy podívali do zrcadla. Nechte nás hádat - bylo to dnes. Většina z nás používá zrcadlo dennodenně, ale málokoho z nás by nenapadlo, jej použít i k marketingovým účelům.

Co je IMS? Velmi zjednodušeně - zrcadlo, ve kterém je integrována profesionální zobrazovací technologie umožňující provoz 24/7. Můžete v něm zobrazovat jakékoliv reklamní sdělení. Ve formátu prezentovaného obsahu se meze nekladou. IMS zobrazí statický obrázek, animaci či video nebo dokonce i televizní vysílání.

Zrcadla nabízíme v bezrámovém provedení nebo mohou být zasazena do luxusních dřevěných či kovových rámů.  Dále si můžete vybrat barevné provedení povrchu zrcadla a to zlaté či stříbrné. Nabídka rámů je opravdu široká a pokud byste si z ní nevybrali, je možné kontaktovat našeho prodejce a domluvit s ním individuální provedení.

Rádi vám vyjdeme vstříc i ve velikosti zrcadla IMS. Vyrobíme vám individuální rozměr až do maximální velikosti 160 x 300 cm, nebo si můžete vybrat z nabídky našich typových produktů z velikostí 150 x 75 cm, 120 x 65 cm a 80 x 50 cm.

A jak probíhá správa a řízení obsahu? Velmi jednoduše. Obsah, který budete chtít v zrcadle zobrazovat, můžete nahrát přes USB, WiFi, ethernet (v rámci vnitřní sítě) nebo prostřednictvím webového prohlížeče (vzdáleně přes internet).

V naší nabídce najdete tři typové produkty nebo si můžete nadefinovat řešení dle vlastních požadavků. Od těch se pak samozřejmě odvíjí celková cena.

Pokud chcete vědět více, kontaktujte nás